Markalar

KURUMSAL

Aydemir İle Bir Adım Önde

Aydemir Otomotiv 1993 yılında Ali Demirdaş tarafından kurulmuştur. 2003 yılında emlak sektörünü de faaliyetleri arasına katan Aydemir Otomotiv gayrimenkul alım satımı ve inşaat sektöründe de çevreye duyarlı, kaliteli imalatları sayesinde, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile hızla büyümüştür.

Solar enerji sektörüne de adım atan ve fotovoltaik enerji sistemleri üretimine başlayan Aydemir Otomotiv, çevreye duyarlı, doğaya saygılı, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakma prensibi ile hareket eden firma, kendisi ile aynı prensipleri paylaşan ortakları ile 2011 yılı itibari ile güneş enerji panelleri üretimi ile yenilebilir enerji sektörüne de girmişlerdir.

Halen otomotiv, inşaat, emlak ve fotovoltaik enerji üretim sistemleri sektöründe faaliyetlerine devam eden Aydemir Otomotiv'in önümüzdeki dönemlerde turizm ve yeni nesiller için yenilebilir enerji üretim sektörlerinde yatırım planları bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Her yıl istikrarlı büyüme kaydederek, Türkiye'nin en iyi Müşteri Memnuniyeti sağlayan ve yaratıcı hizmetler sunan firması olmak.

Stratejimiz

Müşterilerimize gönülden hizmet vermek, tüm işlerimizde farklı ve yenilikçi olmak, hem çalışan hem de müşteri memnuniyeti sağlayarak büyümek.

Misyonumuz

Başarıya endeksli yönetim anlayışımızı devam ettirmek ve bu sayede büyük başarılara imza atmak.

Değerlerimiz

İnsanlara önem vermemiz, öğrenme yetisi yüksek ekibimiz, dürüst, samimi ve yenilikçi yönetimimiz

Farklılıklarımız

Konusunda uzman ekibimiz ve profesyonel yönetimimiz ile müşterilerimize tam anlamıyla memnuniyeti yaşatmamız.

Videomuzu İzleyin...